bebeoli.pl

dziecko, parenting

Różki niemowlęce
Dziecko

Różki niemowlęce – otul dziecko miękką bawełną

Rożki niemowlęce oferowane są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Uszyte są z bawełny 100%, jedna strona jest drukowana, a druga ma splot wafelkowy. Przydają się do szpitala, a otulone w nie dziecko czuje się naprawdę bezpiecznie. Uszka doszyte do rożków niemowlęcych czynią ten produkt naprawdę wyjątkowym. Rożki niemowlęce wypełnione są włókniną silikonową. Ciepło jest gwarantowane, a rożek może być też matą do zabaw lub przenośnym powijakiem. Zachowuje puszystość oraz dobry stan przez długi czas, ociepla i zapewnia komfort noszenia malucha.

Rożki czyli beciki

Rożki niemowlęce są becikami, mają zapięcie na rzep. Wstążka do zawiązywania podnosi komfort takiego rozwiązania. Warstwa ociepliny jest naprawdę doskonałym rozwiązaniem. Uszyty jest z atestowanych materiałów OEKO-TEX Standard 100. Doskonała jakość oraz niewysoka cena są atutami takich wyrobów. Rożkami niemowlęcymi dobrze jest otulać każdego maluszka. Wymiary to 75 cm z 75 cm (czasami 73 lub 77 cm – takie wymiary są dopuszczalne). Przepiękny jest rożek niemowlęcy wykonany z muślinu w kolorze butelkowej zieleni w złote gwiazdki. Jakość takiego produktu jest wysoka, a niejedna osoba doceni to, co piękne, doskonałe i wysokiej próby. Dla noworodka i małego dziecka warto mieć dwa-trzy rożki na zmianę. Gdy jeden zostanie wyprany, to będzie coś na zmianę.

Doskonałe rożki muślinowe

Muślinowe rożki są także oferowane w kolorach białym i błękitnym, a ich zdobienie złotymi gwiazdkami doskonale się sprawdza. Takie rożki niemowlęce sprawdzają się bajecznie. Mają styl, jakość, elegancję. Wystarczy je wyprać i stosować przez pierwsze miesiące życia każdego malucha. Zdecydowanie warto wybrać piękne rożki, które nie tylko ładnie się prezentują, czyli mają walor estetyczny, lecz również otulają miękko każdego maluszka. Jakość takich różków ma znaczenie i daje dokładnie to, co sprawdza się zawsze. Dla każdej osoby są to najlepsze rzeczy – rożki niemowlęce, czyli beciki, dają komfort, ciepło, poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość stosowania takich rzeczy przez długi czas. Solidność, jakość oraz elegancja sprawdzają się idealnie. Zapewnienie takich rożków jest dobrym wyborem na pierwsze miesiące życia maluszka. W szpitalu młoda mama może nosić maluszka w takim beciku, dbając o jego wygodę oraz ciepło. Na pewno w takim beciku dziecko się nie zaziębi, a poczuje komfort codziennego funkcjonowania. Rożki niemowlęce to dobra jakość oraz estetyka w jednym. Zapięcie na rzep i wiązanie na wstążkę dobrze chroni każdego maluszka przed chłodem.