bebeoli.pl

bebeoli.pl – dziecko, parenting

Aplikacja do monitorowania ciąży
Parenting

Aplikacja do monitorowania ciąży? Sprawdźmy!

Stało się. Jesteś w ciąży. Jeśli to Twoje pierwsze dziecko, prawdopodobnie radość miesza się teraz ze strachem. Zastanawiasz się jak masz się przygotować na nadejście nowego życia, co wziąć ze sobą do szpitala, kiedy powinnaś się niepokoić, a kiedy wszystko jest w porządku. To zupełnie normalne! Pokażę Ci dzisiaj, w jaki sposób nowe media próbują wesprzeć przyszłą mamę za pośrednictwem wirtualnego asystenta Twojej ciąży.

Asystent ciąży w Twoim telefonie.

Tak, dobrze czytasz. Możesz mieć swojego własnego asystenta ciąży, który będzie dla Ciebie źródłem informacji. Aplikacje ciążowe to nie nowość. Na rynku możemy zaobserwować dużą różnorodność. Aplikacja ciążowa jest nie tyle innowacyjna, co przyjazna. Możesz do niej wprowadzić dane swojej ciąży lub informacje o dziecku, które jest już na świecie.

Co oferuje aplikacja ciążowa?

Aplikacja do monitorowania ciąży może być dostępna jest w dwóch wersjach – darmowej i premium. W podstawowej wersji otrzymujemy tak zwany raport z brzuszka każdego dnia. Są to informacje o zmianach, jakie zachodzą z ciałem i organizmem przyszłej mamy, z jej potomkiem, a także garść porad. I tak aż do pierwszego roku Twojego brzdąca!

W wersji darmowej aplikacja oferuje szereg innych korzyści: zachęca do prowadzenia dziennika ciąży i wstawiania zdjęć brzuszka. Wersja premium to zdecydowanie coś dla kobiet, którym nie wystarczają ciekawostki, a między wizytami u lekarza odczuwają zniecierpliwienie. Informacji jest więcej, są szersze. Dodatkowo poznasz zalecenia żywieniowe, otrzymasz pełniejsze wsparcie już po urodzeniu dziecka aż do skończenia przez niego roku.

Aplikacja monitorująca ciążę idzie o krok dalej!

Wymienione wyżej zalety aplikacji mieszczą się w zakresie wielu innych tego typu aplikacji. Co jeszcze oferują aplikacje ciążowe? Ćwiczenia z zakresu liczenia skurczy, rejestrowanie ruchów i kopnięć dziecka, oraz… Pozwala utworzyć filmik z brzuszka bez znaku wodnego. To wszystko pomaga w budowaniu więzi z maleństwem, a także w odzyskiwaniu równowagi.

Co po narodzinach dziecka?

Nie usuwaj jeszcze aplikacji! Może Ci się ona przydać. Gdy Twoje dziecko przyjdzie na świat, będziesz otrzymywał sporo informacji na temat wychowania, kreatywnych zabaw, mowy ciała Twojego malucha i wiele, wiele innych. Aplikacja np.  HiMommy pozwoli Ci spojrzeć na świat oczami dziecka i będzie wspierać jego prawidłowy rozwój.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.