Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Grzywka na bok nieodzownym elementem mody.

4 grudnia 2021 grzywka na boki


Cieniowana grzywka na boki to tylko jedno z niewielu oblicz grzywek. Do ich grona zaliczyć możemy także, zasłaniającą całe czoło lub też skierowaną w jednym kierunku.

Wiele obecnych gwiazd filmowych cieszy się z włosów z przedziałkiem.
Curtain bag czyli w dosłownym słowa znaczeniu grzywka na boki, to grzywka, która rozchodzi się na boki, okalając okolice naszej twarzy i oczu.
Warto zastanowić się jakie zalety niesie za sobą posiadanie tego rodzaju fryzury.

Po pierwsze pasuje ona do każdej długości włosów – zarówno tych krótkich, jak i tych sięgających ramion, kończąc na tych zatrzymujących się w naszej dolnej okolicy pleców.
Po drugie ten rodzaj grzywki bardzo wysmukla naszą twarz, eksponując wystające kości policzkowe oraz nasze piękne oczy.
Ponadto dobrze obcięta, nie będzie sprawiać nam problemów podczas jej stylizacji.

Grzywka na boki będzie także idealnym rozwiązaniem dla tych z was, które mają problem z naturalnie cienkimi włosami. Dzięki umiejętnemu strzyżeniu, nasza fryzura może nabrać pożądanej przez nas objętości.

Przeczytaj więcej na BOOKZNAMI

Redakcja bebeoli.pl

Redaktorzy Bebeoli.pl to zespół zaangażowanych i doświadczonych specjalistów, którzy z pasją tworzą treści na temat dzieci, rodzicielstwa, zdrowia, zakupów i lifestyle. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, merytorycznych i inspirujących artykułów, które wspierają rodziców w codziennych wyzwaniach i pomagają im w wychowywaniu szczęśliwych i zdrowych dzieci.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Prezent na chrzest
grzywka na boki
piasek kinetyczny

Jesteś zainteresowany reklamą?

piasek kinetyczny