bebeoli.pl

bebeoli.pl – dziecko, parenting

wanienka dziecko
Parenting

Co przemawia na korzyść wanienki Chicco?

Maluszek, którego z radością tulimy w ramionach, wymaga szczególnej troski i opieki. Oprócz karmienia i przewijania, ważną rolę wywiera odpowiednia pielęgnacja jego wrażliwej skóry. W tym miejscu z pomocą przychodzi wanienka Chicco, która w przeciwieństwie do tradycyjnej zapewnia większy komfort użytkowania.

Wanienka z przewijakiem – dlaczego warto ją mieć?

Wanienka Chicco powinna być na wyposażeniu każdego domu, w którym duży nacisk kładzie się na prostotę i funkcjonalność. Skrywa w sobie wiele zalet. A główną z nich jest praktyczność. Wanienka bowiem, oprócz dużej i wygodnej przestrzeni do kąpieli, posiada również ergonomiczny przewijak oraz półki z przeznaczeniem na kosmetyki pielęgnacyjne, ubranka czy pampersy. Z uwagi na fakt, że jest wyposażona w specjalny odpływ, wypuszczanie wody nie stanowi najmniejszej trudności. A jak wygląda sprawa związana z bezpieczeństwem? O tym również pomyślała marka Chicco. Wanienka wsparta jest na masywnym, wytrzymałym stelażu, przez co zapewnia stabilność i niezawodność. Walorem dodatkowym jest mobilność. Jest bowiem wyposażona w praktyczne kółka z opcją blokady, dzięki czemu po skończonych zabiegach pielęgnacyjnych można ją bez trudu odstawić w inne miejsce.

Chicco wanienka jest wyposażona w możliwość regulacji w trzech poziomach, co przekłada się na łatwość dostosowania do wzrostu rodzica. Jest to niezwykle przydatna opcja, która odciąży jego kręgosłup, a co więcej sprawi, że codzienna kąpiel maluszka będzie przyjemna i komfortowa – dla obu stron! To jednak nie koniec zalet, jakimi charakteryzuje się ta wanienka z przewijakiem. Na jej wyposażeniu znajdziemy również komfortowy kubełek do spłukiwania głowy.

Funkcja przewijaka

O czym jeszcze pomyślała marka Chicco? Wanienka jest wyposażona w wygodny przewijak! Wyposażony w miękki, dopasowujący się do ciała materacyk już od pierwszych dni życia zapewni maksymalną ochronę dla rozwijającego się kręgosłupa. Co więcej, jest wodoodporny oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Jego boczne ścianki zostały tak opracowane, aby zapewnić maluszkowi ochronę przed wypadnięciem, a tym samym większe bezpieczeństwo.

Zaoszczędź miejsce!

Jak zyskać przestrzeń, nie robiąc bałaganu? Wie coś na ten temat marka Chicco. Wanienka sygnowana jej logiem jest wyposażona w możliwość złożenia. Wystarczy jeden przycisk, aby zyskała kompaktowe rozmiary i nie przeszkadzała, gdy nie jest potrzebna. Co ważne, bez konieczności odpinania przewijaka i dołączonego do zestawu przybornika. Prawda, że wygodnie?